Уход за кожей рук
Нежные руки – это не синоним слова «лентяйка», а показатель того, что человек всегда находит время для ухода за ними. Простые правила ухода за руками: ...

Косметическая студия Reflection


На сайті Ви можете придбати фізіологічну косметику ручної роботи для догляду за обличчям, волоссям та тілом. Креми містять 90-95% натуральних компонентів, більшість з яких мають сертифікати ECOCERT.

Також креми містять компоненти, які виготовлені з натуральної сировини, фізіологічно споріднені зі шкірою, та ефективно впливають на неї.

У 5-10% крему входять емульгатори, консерванти, іноді сенсорні агенти (щоб покращити тактильні характеристики крему). З багатьох представлених на ринку відібрані найбезпечніші та ефективні. Також є лінійка корнеотерапевтичних засобів, про які можна більше дізнатися у розділі «статті».

Чим ця косметика краще промиcлової, професіональної та брендової?

  • Ефективністю. Збалансований, продуманий склад продуктів дозволяє зволожувальним, поживним та відновлюючим речовинам діяти на шкіру поступово, впродовж довгого періоду та найбільш ефективно. Поєднання новітніх розробок в галузі косметології та висосоякісної натуральної сировини дає найкращий результат.
  • Натуральністю. Не використовуються: парабени, силікони, мінеральні олії, синтетичні ароматизатори та барвники. Додані до продуктів консерванти не діють на шкіру агресивно.
  • Чесним складом. У виробництві використовуються ефірні олії високої ароматерапевтичної якості, усі компоненти мають сертифікати якості.
  • Косметика готується індивідуально для Вас. Із врахуванням Ваших побажань та особливостей. Строк використання косметики – від 3 до 6 місяців після відкриття при дотриманні вимог зберігання в холодильнику. Продукти виготовляються після узгодження Вашого замовлення, готові продукти не зберігаються на складі в очікуванні покупців.
  • Доступною ціною. Ви не платите за ім'я, торгові площі та рекламу.

В результаті Ви отримуєте не просто гарну натуральну косметику, а косметику для комплексного, індивідуального догляду за шкірою. Можлива корекція складу в залежності від Вашого віку, типу шкіри, її поточного стану, потрібного Вам результату тощо. Також склад продуктів змінюється в залежності від пори року. Тому крем стає найбільш відповідним саме для Вас.

Чим ця косметика краще аналогічної ручної роботи?

Достатнім досвідом - більше 14-ти років практики техногога в розробці рецептур та створенні косметики.

Візитною карткою студії є маски для волосся, крем для попередження виникнення стрий та дитячі креми.

Про мінуси косметики ручної роботи Ви можете прочитати тут.

Сподіваюсь, що наші продукти допоможуть Вам зробити щоденне піклування про себе максимально ефективним, простим та приємним. Вдалих Вам покупок!


Технолог косметичної студії REFLECTION